Özsakız

Özsakız Makina; her zaman en gelişmiş teknolojiyi, üretimde beklenenin üzerinde kaliteyi ilke edinmiş, ülkemize birlikte hizmet ettiğimiz benzer kuruluşlar arasında kısa sürede sektörde öncülüğü üstlenmiştir.

Anganajlı ve ekstantrik presler, giyotin makas ve ezme silindirler üretilmiş; özellikle friksiyon pres üzerinde uzmanlığı sektörde kendisine haklı bir ün kazandırmıştır. Avrupa standartlarıyla başabaş giden teknolojimiz, geleneksel kalitemizin; bilimsel gelişmelere açık vizyonumuzun uyumlu bir sentezidir. Onbinlerce insanımızın adeta "iş arkadaşı" olan ve birlikte güvenle çalışıp ülke ekonomisine katkı yaptığı "Özsakız Makina" lar yalnız bizim değil, dış dünyaya karşı ülkemizin de gurur kaynağıdır.

Bugün, "Özsakız Makina" markası ülkemizin çok çeşitli sektörlerinde sorunsuz ve yıllara meydan okurcasına üretimin bilinen adı olmuştur. Birikimi, uzmanlığı, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışıyla, "güvenilir marka" olan ve referans alınan "Özsakız Makina" ürünleri; geleceği şimdiden almış potansiyeliyle ülkemiz sanayiinin hizmetinde çalışıyor...

Özveriyle, kendisine duyulan güvenin yüklediği sorumluluk bilinciyle... Ülkemiz çağdaş medeniyetler çizgisini aşmalıdır... Özsakız Makina buna dünden hazırdır...

Güzel bir gelecek ve başarı dileklerimizle...

ÖZSAKIZ

Her makinemiz müşterinin özel ihtiyacına göre tasarlanmıştır.

Global Çalışıyoruz.

Bugün, "Özsakız Makina" markası ülkemizde ve dünya çapında çok çeşitli sektörlerinde sorunsuz ve yıllara meydan okurcasına üretimin bilinen adı olmuştur.

ÖZSAKIZ

Siz Neredeyseniz Biz Oradayız

Sektörde öncülük eden Özsakız Kalıp sizinle birlikte başarılı işlere imza atmak için her zaman hazır! Bizimle iletişime geçin profesyonel ekibimiz ile size destek olalım.

Adres

Akçaburgaz Mah. 1592.Sk A9 Blok No:5-6-7 Alkop San. Sit. Esenyurt - İstanbul / Türkiye

Telefon

+90 (212) 858 21 07

Copyright 2016 Özsakız Makina. Her hakkı saklıdır.

İletişim